Ubytování v Chomutově
česky deutsch english Adresa: Kosmonautů 4021, 430 01 Chomutov, mapa

Ubytování

                      

Poskytujeme ubytování v Chomutově - turistům, firemním pracovníkům, sportovním oddílům a zájmovým organizacím.


Ubytování hostů nabízíme ve dvoulůžkových a třílůžkových, dobře vybavených pokojích. Všechny pokoje jsou standartně vybaveny lednicíTV (30 programů) dále běžným vybavenímdvoulůžkové s vlastním WC. Celý objekt je nekuřácký, v každém patře je pro kuřáky vyhrazena venkovní kuřárna. Společná koupelna a WC zvlášť pro muže a zvlášť pro ženy a také společná kuchyňka s možností zapůjčení veškerého nádobí zdarma je pro každé patro samostatně.
Dále je v budově vysokorychlostní pokrytí WiFi signálem pro Vaše osobní počítače a to zdarma. Bez poplatku je rovněž parkování vozidel na našem vlastním parkovišti které je pod dohledem  kamerového systémemu se záznamem. Po dohodě je možné využít naší zahradu s posezením k relaxaci či grilování, vhodné pro rodiny s dětmi.
Celá budova ubytovny je po kompletní rekonstrukci včetně sociálních zařízení a ostatních prostor. 
Velký důraz je kladen na čistotu pokojů na kterých pokojské provádí úklid i v průběhu Vašeho pobytu, ostatní prostory jsou uklízeny téměř nepřetržitě. Také dohled nad dodržováním nočního klidu je u nás samozřejmostí. Tímto způsobem chceme našim hostům zajistit komfortní a klidné ubytování za velmi nízké ceny. Ubytování s pejskem je možné, pouze však malá plemena.

 

                           Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

sjezdové lyžování cyklo-
turistika
hlídané parkoviště psům vstup povolen WC na
pokoji
zastávka
MHD
letní
terasa
samostatné
vaření
televizor
na pokoji
WiFi
zdarma
vyhlídkové
lety
telefon
k dispozici
možnost
rybolovu
plavání

AKCEPTUJEME NÁSLEDUJÍCÍ PLATEBNÍ KARTY: